00)Feyenoord - NEC (21. 00 uur)DonderdagFC Twente - Ajax (18. 45 uur)ADO Den Haag - Go Ahead Eagles (21. 00 uur)Tot morgen! Het is afgelopen in Breda. Sydney van Hooijdonk velt met twee doelpunten zijn oude club NAC Breda. Heerenveen gaat door naar de kwartfinales van de KNVB-beker. NAC-HEE | 90' Vier minuten erbijNAC doet zo zijn best. Maar het wil maar niet echt lukken. Het heeft nog vier minuten blessuretijd om iets te forceren.
ADO Den Haag vindt het belangrijk dat het Bingoal Stadion rookvrij is en zal hier dan ook strenger op toezien. Een extra reden voor strenger toezicht is ook het feit dat er, tijdens de laatste thuiswedstrijd, een controle is geweest van de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit. Hierbij is geconstateerd dat het op teveel plekken mis gaat. Vooralsnog blijft het bij een waarschuwing, maar bij volgende controles kunnen boetes volgen. ADO Den Haag zal eventuele boetes één op één doorbelasten aan de overtreders. Een passend afscheid En dan is er nog één belangrijke reden waarom je deze avond niet mag missen.
Uiteindelijk lijkt het dat Pavlidis de gelijkmaker binnen rost. GRA-TRE | 57' Goal Graafschap In Doetinchem lijkt de beslissing dichtbij. Giovanni Korte wipt de 2-0 binnen na een mooie steekpass. Veel makkelijker kan het niet worden. Tom Boere tikt de 1-0 binnen voor open doel. AZ-UTR | 110' Kan AZ nog iets? De kramp schiet in de kuiten. Draai de potjes tijgerbalsem maar open. Want AZ moet nog zeker tien minuten doorbikkelen om de 2-2 te maken. GRA-TRE | 49' Goal De GraafschapDe Graafschap komt voortvarend uit de kleedkamer na rust. Bij de eerste kans is het direct raak. Basar Onal neemt een voorzet knap aan en legt 'm zo in de verre kruising.
Supportersvereniging Go Ahead Eagles
Kijk voetbal live bij Ziggo | Ziggo Entertainment
Voetbal vandaag op tv | Eredivisie live kijken ESPN
Want we gaan verlengen. AZ-UTR | 90+5' Toornstra bijnaOei, Toornstra pegelt bijna de bal binnen bij de tweede paal. Het scheel een haartje. AZ-UTR | 90' Zeven minuten extraEr waren blessures, een aantal goals, een gegeven en gemiste penalty, ja dat telt al gauw op naar behoorlijk wat blessuretijd. Zeven zelfs in totaal.
b. t. de eenmalige registratie, hier tref je ook een korte uitlegvideo wanneer je er niet helemaal uitkomt. Volledig geregistreerd?! Heb je de registratie en verificatie helemaal doorlopen? Dan kun je direct en gemakkelijk jouw kaart bestellen via onderstaande button. Informatiekassa en kinderkaartenOp de wedstrijddag is de stadionkassa vanaf 18:00 uur geopend maar enkel als informatiepunt en voor de aanschaf van kinderkaarten. Ben je als volwassene geregistreerd en heb je een kaart aangeschaft, dan kun je bij de stadionkassa maximaal twee kinderkaarten aanschaffen.
Alles over ADO Den Haag - Go Ahead EaglesSinds lange tijd mag ADO Den Haag weer eens thuis aantreden in het TOTO KNVB bekertoernooi. Op donderdag 9 februari is eredivisionist Go Ahead Eagles de tegenstander. Buiten de kans op het behalen van de kwartfinale is er nog een belangrijke reden waarom jij deze wedstrijd niet mag missen.
Kushandje van zoon Sydney voor papa Van Hooijdonk • Morgen PSV en FeyenoordNOS Voetbal•gisteren, 17:08•Aangepast gisteren, 23:03Dit was de eerste van drie bekeravonden. Morgenavond en donderdagavond zijn we terug, met de volgende wedstrijden:WoensdagPSV - FC Emmen (18. 45 uur)Spakenburg - Katwijk (20.
In de scrimmage na een vrije trap van Karlsson stuitert de bal als in een flipperkast tegen doelman Barkas aan. AZ-UTR | 93' Goal FC Utrecht! FC Utrecht scoort al! Nog geen drie minuten in de verlenging staat Utrecht alweer voor. De aanval is een plaatje. Vooral de steekbal van Klaiber is mooi. Maeda schiet de 2-1 binnen. Naoki Maeda scoort de 1-2GRA-TRE | 45+2' Rust in DoetinchemBrilstand bij rust in Doetinchem, waar De Treffers niet onderdoet voor De Graafschap. AZ-UTR | 90+7' Ryan redt en verlengingAZ-keeper Ryan kan het toch wel. De Australiër onderscheidt zich met een fraaie redding op een schot van Boussaid, die de bal in de verre hoek wilde krullen. Het blijft 1-1, pakt u maar een nieuw drankje.
Stunt op WK-clubteams: Saudische Argentinië-beul doet ook Flamengo de das omDe eerste finalist bij het WK voor clubteams is bekend. Niet de Braziliaanse favoriet Flamengo, maar het Saudische Al-Hilal staat zaterdag in de finale. In de Marokkaanse hoofdstad Rabat werd het dinsdagavond 3-1. NAC-HEE | 53' Goal HeerenveenHet is weer Sydney van Hooijdonk die scoort voor Heerenveen. Zijn tweede van de avond.
ALLEEN ONLINE KAARTVERKOOP Seizoenkaarthouders gratis toegangIedereen die vanaf het begin van het seizoen in het bezit is van een Seizoenkaart heeft donderdag gratis toegang tot het Bingoal Stadion. Daarbij kunnen Seizoenkaarthouders één extra kaart bijkopen. Iedereen met een (nieuw) ADO Den Haag-account, clubkaarthouders en supporters met een halve Seizoenkaart hebben de mogelijkheid om één kaart voor zichzelf en één kaart voor een vriend, kennis of familielid aan te schaffen. Nog geen registratie? Bekijk adodenhaag. nl/registratie voor een volledige uitleg m.
We moeten terug naar seizoen 2008/2009. FC Twente, dat reikte tot de finale, was in dat seizoen met 1-5 te sterk. Kwartfinale: De laatste keer dat ADO Den Haag doorstootte tot de kwartfinale was in 2004/2005. ADO Den Haag won toen, in het Zuiderpark, na strafschoppen van FC Twente. Bekersucces: Voor het echte bekersucces moeten we verder terug. In totaal werd acht keer de finale behaald. In 67/68 en 74/75 mocht de ploeg uit Den Haag ook daadwerkelijk de beker in ontvangst nemen.
NOS Studio Sport Eredivisie - NPO Start
AZ-UTR | 120+2' Bijna klaarAZ lijkt ten einde raad. Ze pompen de bal het strafschopgebied in, maar de lange doelman Barkas vangt alles, duikt direct naar de grond en blijft als een zeester liggen om wat tijd te rekken. Na het tumult in de zestien vliegt er vanaf de tribune van alles het veld op. Wat zien we allemaal? Een aansteker, glazen bier, van alles. Scheidsrechter Kamphuis rent met een blikje blauwe Fernandes in de hand naar de kant. Als het even later weer raak is, vindt de scheids het wel best. Even staken die handel. Een ogenblik later spelen ze alweer verder. AZ-UTR | 117' O o PavlidisAls er een VAR was geweest had hij dit momentje nog wel even teruggekeken, want wat daar allemaal gebeurde in de zestien van Utrecht... Duwen, trekken, vallen, meer dan genoeg.
De voorzet van Van Ewijk is strak, en de spits vindt de verre hoek. Dit keer geen kushandje naar de hoofdtribune, waar papa Pierre van Hooijdonk zit. NAC-HEE | 46' Gaan we weerDe tweede helft in Breda is begonnen. Eén wissel bij Heerenveen: Bochniewicz erin, Van Aken eruit. De Graafschap wint met 3-0, het bekersprookje van De Treffers is voorbij. NAC-HEE | 45+1' Goal HeerenveenEen handkusje van Sydney van Hooijdonk richting de tribune.
NAC-HEE | 1' Aftrap in BredaOok de derde wedstrijd van de avond is begonnen. In Breda, tussen NAC en Heerenveen. Opvallendste duel daar? Dat tussen Sydney en Pierre van Hooijdonk. Ook in Breda een minuut stilte voor de slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en SyriëAZ-UTR | 101' AZ op de paal AZ was daar erg dichtbij.
RTV Oost: Home
Hoort er ook een beetje bij. Scheidsrechter Bos trekt voor deGRA-TRE | 77' Goal De GraafschapIn Doetinchem is het wel beslist nu. Een kwartier voor tijd kopt Charlison Benschop, na een afgemeten voorzet van Schouten, de 3-0 binnen. We kunnen wel zeggen dat de Superboeren doorgaan naar de kwartfinales van de KNVB-beker. En dat is een opsteker voor de nummer 14 uit de eerste divisie, dat in zwaar weer verkeert, en ook nog een hoofdtrainer heeft die maandag in het ziekenhuis werd opgenomen. Het was een ellenlange voetbalavond in Alkmaar, die niet goed afloopt voor de thuisploeg. AZ ligt eruit, FC Utrecht gaat door naar de kwartfinales van de KNVB-beker.
NAC-HEE | 75' Kansjes NACOmarsson krijgt een grote kans om NAC terug te brengen in de wedstrijd, maar zijn volley is te slap. De voorzet van Antonia is wel heel erg op maat. De Brabanders dringen wel aan en proberen er nog kort op te zitten, maar voetballend is het wel slordig. NAC-trainer Hyballa geeft uitlegNAC-HEE | 67' NAC wil welMet een 1-2 achterstand op het scorebord moet NAC wel aanvallen, maar dan geeft het ook enorme ruimtes weg, waar Heerenveen goed gebruik van maakt.
ADO Den Haag neemt namelijk in de rust afscheid van een aantal belangrijke spelers die in de afgelopen jaren veel voor de club hebben betekend. Feiten en weetjes: Laatste keer 1/8ste finale: ADO Den Haag bereikte in seizoen 2020/2021 voor het laatst de 1/8ste finale. Destijds was het, in de Gelderdome, Vitesse dat met 2-1 won. Aan Haagse zijde was Amar Catic de doelpuntenmaker. Eén keer eerder: ADO Den Haag speelde één keer eerder in het huidige stadion een thuiswedstrijd in 1/8ste finale.
Dit gaat op basis van legitimatie (ID of Paspoort) en dient met PIN te worden voldaan. De verstrekte kaarten zullen duidelijk als kinderkaarten herkenbaar zijn. Vakken G & O uitverkochtDe kaartverkoop verloopt voorspoedig en inmiddels zijn de vakken G (Aad Mansveld) & O (Haaglanden) uitverkocht. Geweldig om te zien dat veel supporters weer de weg naar het Bingoal weten te vinden. FANSTORE GEOPEND VANAF 14:00 UUR Op de wedstrijddag is de Fanstore vanaf 14:00 uur geopend. Mocht je onze collectie al willen bekijken, bezoek dan onze webshop! ROOKVRIJ BINGOAL STADION Graag willen iedereen nogmaals bewust maken dat er in Nederlandse voetbalstadions, al met ingang van het seizoen 2020/2021, niet meer gerookt mag worden. Destijds is er veel aandacht voor geweest maar graag willen we dit nogmaals onder de aandacht brengen.
Go Ahead Eagles
Go Ahead Eagles - AZ » Tussenstand & Live stream + Odds
Go Ahead Eagles | Deventer - Facebook
ADO Den Haag - Go Ahead Eagles | 09 februari
Of het naar zijn vader Pierre is, commissaris technische zaken van NAC, is de vraag. Maar papa Van Hooijdonk zit wel te lachen op de tribune, nadat zijn zoon Heerenveen op 1-1 heeft gebracht. Vrijwel direct daarna fluit de scheids af voor de rust. Kushandje van Van Hooijdonk voor de tribune waar zijn vader zitNAC-HEE | 43' Heerenveen dringt aanNa de 1-0 heeft NAC eigenlijk niet zo veel meer voor elkaar gekregen. Het is Heerenveen dat de bal heeft en mogelijkheden creëert. Al komt het niet tot enorme kansen. Net werd het even onrustig tussen beide ploegen. Een opstootje, na een pittig duel.
(LIVE SPORT***) RKC GA Eagles kijken 1 februari 2023
De Superboeren op een 1-0 voorsprong. AZ-UTR | 108' Rust verlengingWe zijn halverwege de verlenging. AZ was een enkele keer dicht bij de gelijkmaker. Ze hebben nog een kwartier de tijd... GRA-TRE | 46' Spelen weer in DoetinchemGaat het in Doetinchem ook een verlenging worden? Dit kan ook een latertje worden.
Go Ahead Eagles programma's | ESPN